#DÖNÜŞÜMBAŞLIYOR

15 yıl önce iş ortaklarımızın her çalışmasında ürettiği yüksek teknolojik çözümlerle yanında olacak güvenilir bir mühendislik firması olma iddiasıyla çıktığımız yolda elde ettiğimiz başarılara ortak olan çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.


Otomotiv’den Beyaz Eşya’ya içinde yer aldığımız 400’ü aşkın projedeki başarılarımıza yenilerini katma umudunu taşıyarak 2022 yılına yeniliklerle giriyoruz. Kurumsallaşma yolunda attığımız emin adımlara sizlere daha etkin destek olabilmek için organizasyon yapımızda gerçekleştirdiğimiz köklü değişiklikleri ekleyerek 2022 yılında mottomuzu “Dönüşüm Başlıyor” olarak belirledik.

Neden “Dönüşüm Başlıyor”?

Temel çalışma alanı endüstriyel dönüşüm süreçlerinde iş ortaklarına robot otomasyonundan anahtar teslim projelere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmak olan firmamız aslında kendini dönüşüm süreçlerinin içinde var etmektedir.
2019 yılında hayatımızın bir gerçeği haline gelen Covid-19 pandemi süreci ve sonrasında dünyada yaşanan gelişmeler TEKNOROB’un temel varlık alanının yani dönüşümün önemini bir kez daha gözler önüne sermiştir. İnsanların yan yana gelmesinin bile önemli bir sorun haline geldiği pandemi sürecinde endüstrilerimiz tıkanmasıyla üretim teknolojilerinde eski yöntemlerden vazgeçme ve dönüşüm eğilimi yükseliş göstermiştir.


Gelişen teknolojik imkanların her üretici için erişilebilir maliyetlere gelmesi de bu dönüşüm eğilimini arttıran bir diğer etken olmuştur. Endüstriyel dönüşümü başlatmaya davetlisiniz

Yukarıda saydığımız sebeplere daha pek çoğu eklenebilir. Özetle “dönüşüm” bugünün en canlı gerçeğini oluşturmaktadır. Bu sebeple 2022 yılı ve sonrasının TEKNOROB ve iş ortaklarımız için güçlü bir dönüşüm dönemi olacağını öngörüyoruz. Bu öngörümüz doğrultusunda kurumsal yapımızdaki değişiklikler, AR-GE çalışmalarımız ve belki de Türkiye’de ilk defa gerçekleşen projeler gibi yenilikleri/dönüşümleri önümüzdeki dönemde sizlerle paylaşmayı umut ediyoruz.

Sizleri de önümüzdeki dönemin heyecanına ortak olmaya çağırıyoruz. Gelin bu dönüşüm günlerinde üretim teknolojilerinizde talep ettiğiniz tüm dönüşümleri birlikte gerçekleştirelim.


Bize ulaşın: info@teknorob.com / +90 (224) 443 15 03