Hakkımızda

“Endüstrilerimizin ihtiyacı olan yüksek teknoloji dönüşümünde güvenilir bir iş ortağı” olmak amacıyla 2000’li yılların başında başlayan yolculuğumuza bugün başta otomotiv endüstrisi olmak üzere beyaz eşya, gıda, iklimlendirme, genel endüstride başarıyla devreye alınan 400’ü aşkın proje ve 12 ülkedeki iş ortaklarımızla güvenilir bir marka olarak devam ediyoruz.

Alanında uzman mühendislik kadromuz, farklı endüstriler/farklı proseslerden edindiğimiz geniş bilgi birikimimiz ve çalışma ilkelerimizden aldığımız güçle ihtiyacınız olan üretim teknolojilerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve devreye alınmasında sizlere anahtar teslim destek sunuyoruz.

TEKNOROB olarak tüm çalışmalarımızda gerçek gücün bilgiden geldiğini bilerek her biri alanında uzman mühendislik kadromuzu eğitimler ve AR-GE çalışmalarıyla sizler için daha da etkin bir hale getirmek için çaba harcıyoruz..

Üretim teknolojilerinde dönüşüm süreçlerinin her aşamasında (projelendirme, üretim, satış sonrası teknik servis hizmeti) yanlarında olarak iş ortaklarımız için; kaynak teknolojileri, pres uygulama çözümleri, hat sonu uygulamaları ve özel makine çalışmaları gibi farklı alanlar da projeler geliştiriyoruz.

Endüstriyel dönüşüm süreçlerinde robot kullanımının artışından dolayı robotlu projelerimiz yoğunlukta olsa da odak noktamızı iş ortağımızın ihtiyaçlarını doğru analiz ederek ihtiyaca uygun çözüm üretmek olarak belirliyoruz. Alanımızda yetkinliğimizi, teknik gücümüzü ve güvenilirliğimizi kısa zaman içerisinde gerçekleştirdiği robot otomasyonları, robotik hat uygulamaları, mekanik imalat, mekanik tahahhüt çalışmaları, çelik konstrüksiyon, fikstür otomasyonu, endüstriyel otomasyon, PLC'li ve SCADA'lı sistem ile özel makine otomasyonları, mikro işlemcili elektronik kart tasarımları ve AR-GE çalışmaları kanıtlamaktadır.

Endüstriyel dönüşüm için bizleri tercih eden tüm iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç bilerek sizleri de TEKNOROB’la birlikte “Dönüşümü Başlatmaya” davet ediyoruz.

11

ülkeye ihracat


Orta Doğu ülkelerinden Afrika'ya kadar 11 farklı ülkeye ihracat yapıyoruz.
50

personel


İstihdam ettiğimiz teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz.
398

proje


Bugüne kadar yaptığımız çeşitli projelerimizle beyaz eşyanızdan arabanıza kadar birçok ürünün alt yapısında imzamız var.
12

yıllık tecrübe


ilk günkü heyecanımızla büyüyen ekibimizle birlikte kaliteli hizmetimize devam etmekteyiz.

Bizimle İletişimde Kalın