Hakkımızda

Biz Kimiz?

Teknorob, otomotiv sanayisinde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip mühendisler tarafından endüstriyel ve robotlu otomasyon sistemlerinde, sektörün gereksinim duyduğu her türlü otomasyon konularında çözüm üretmek, yüksek teknolojili ürünler ve sistemler geliştirmek amacıyla 2009 yılı Mart ayında kurulmuştur.

Teknorob, güçlü teknik kadrosunu her geçen gün genişleterek, 2009 yılından günümüze kadar üstlendiği projeler ile otomasyon çözümlerine ilave olarak hizmet portföyünü arttırmıştır. Robotlu otomasyon, endüstriyel otomasyon, dizayn, imalat, devreye alma, eğitim ve bakım faaliyetlerini, bir araya getiren hızlı ve güvenilir anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

  • Güven
  • Tecrübe
  • Kaliteli Hizmet
  • Teknik Destek
  • Müşteri Memnuniyeti

Çalışma Sistemimiz

Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle Teknorob faaliyet alanlarındaki teknolojik uygulamaları yakından takip etmekte olup geliştirme faaliyetleri ile müşterilerine proaktif çözümler sunmaktadır.

Teknorob’un teknik gücünü ve güvenilirliğini, kısa zaman içerisinde gerçekleştirdiği robot otomasyonları, robotik hat uygulamaları, mekanik imalat, mekanik tahahhüt çalışmaları, çelik konstrüksiyon, fikstür otomasyonu, endüstriyel otomasyon, PLC'li ve SCADA'lı sistem ile özel makine otomasyonları, mikro işlemcili elektronik kart tasarımları ve AR-GE çalışmaları kanıtlamaktadır.

Teknorob sürekli ve dengeli büyümeyi hedefleyerek, çalışanlarının gelişimlerini desteklemekte, kadrosunu bilgili ve uzman çalışanlar ile genişletmektedir. Firmamız faaliyet alanlarında kalite ve iş güvenliğine verilen önemin göstergesi olan sertifikalandırma alt yapı çalışmalarına devam etmekte olup en kısa sürede çalışmalarını tamamlayarak ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgelerini 02.09.2014 tarihinde almıştır.
Endüstriyel Robotlar, yetenekli işgücü bulma sıkıntısını aşmak için veya düz işgücü kapasitenizi arttırma ve böylece düşük-bedelli ekonomiler ile savaşmaya yardımcı olmak için tercih edebileceğiniz , günümüz şartlarında fazlasıyla gerekli olmaya başlayan, seçimi, kurulumu, servisi ve bakımı ciddiye alınması gereken ileriyi hedefleyen bir çözüm yatırımıdır. Bu yatırım, üretim kalitesinin artırılması ve düşen işçilik maliyetleri ile 6 ila 18 aydan itibaren bariz bir şekilde kendisini amorti etmeye başlayacaktır.

11

ülkeye ihracat


Orta Doğu ülkelerinden Afrika'ya kadar 11 farklı ülkeye ihracat yapıyoruz.
50

personel


İstihdam ettiğimiz teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz.
292

proje


Bugüne kadar yaptığımız çeşitli projelerimizle beyaz eşyanızdan arabanıza kadar birçok ürünün alt yapısında imzamız var.
12

yıllık tecrübe


ilk günkü heyecanımızla büyüyen ekibimizle birlikte kaliteli hizmetimize devam etmekteyiz.

Bizimle İletişimde Kalın